Meie küpsisepoliitika

Jõustumise kuupäev: 25.04.2023

Küpsised

Kasutame veebilehel küpsiseid, tagamaks registreerimisprotsessi terviklikkust ja võimaldamaks kasutajatel isiklikult veebilehte muuta. Küpsis on väike tekstifail, mis on salvestatud veebilehe serveri kõvakettale. Seda faili ei saa väärkasutada programmide käivitamiseks ega arvuti nakatamiseks viirustega. Küpsised on antud üksnes Sinu käsutusse ja neid saab lugeda ainult selle domeeni veebiserver, kust küpsis Sulle välja anti. Üks põhilisi küpsisefaili otstarbeid on Sinu aja säästmine. Kui näiteks Sa kohandad veebilehte või lehitsed seda, siis järgmistel külastustel tuletab küpsis veebilehele meelde spetsiifilise info Sinu eelistuste kohta. See lihtsustab asjassepuutuva sisu kuvamist, hõlbustab veebilehel navigeerimist jne. Kui Sa veebiserveri poole uuesti pöördud, saab varem sisestatud infot uuesti lugeda, nii et Sul on hõlpsam kasutada neid veebilehe funktsioone, mida Sa juba varem kohandanud olid.

Küpsise saatmisel meie veebilehele võivad abi osutada lehemärgid (veebimajakad), mida tuntakse ka läbipaistva GIF-tehnoloogiana. See tehnoloogia on tööriist, mida me kasutame kokkuvõtlike statistiliste andmete korjamiseks veebilehe kasutamise kohta, näiteks infot selle kohta, kui palju veebilehe kasutajaid on klikkinud võtmeelemente (näiteks linke või graafikat). Me võime kokkuvõtlikke statistilisi andmeid veebilehe kohta edastada partnerettevõtetele või avalikustada. Igatahes toimub teie isikuandmete töötlemine küpsiste abil teie nõusoleku alusel, mille olete andnud meie veebisaidi küpsiseribal, mida võite igal ajal muuta, või KB Auto õigustatud huvi alusel seoses vajalike küpsiste kasutamisega, mis võimaldavad meie veebisaidi korrektset toimimist. KB Auto kasutab järgmisi küpsiseid:

KÜPSISE NIMI

Google Analytics
 

Facebook Pixel


 

Google Tag Manager
 

Microsoft UET Tag
 

OTSTARVE

Vajalikud küpsised, et eristada unikaalseid kasutajaid ning unikaalseid sessioone ühelt kasutajalt.
 

Vajalikud küpsised, et aidata meil näidata ja tarnida reklaame inimestele, kes on varem külastanud ettevõtte veebisaiti, ostnud selle tooteid või kasutanud selle rakendusi ning soovitada tooteid ja teenuseid selle tegevuse põhjal.
 

Vajalik küpsised veebisaidi ja analüüsivahendite vahel. Google Tag Manager ise ei salvesta külastajate kohta ühtegi isikuandmeid.

Vajalik küpsised, et jälgida kohandatud sündmusi ja kasutada dünaamilist uuesti turundamist.

AEGUMINE

Küpsis aegub 2 aasta pärast.
 

Küpsis aegub 90 päeva pärast.


 


 

Küpsis aegub 390 päeva pärast.
 

Lisateavet Google Analyticsi küpsiste kohta leiate siit: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=en   KB Auto teavitab, et võite kustutada kõik arvutisse salvestatud küpsised ja enamikus brauserites saate seada, et küpsiseid ei salvestataks. Pidage meeles, et kui küpsised on keelatud, võite kaotada võime kasutada paljusid funktsioone, mis on vajalikud veebisaidi korrektselt toimimiseks. Kui vajate rohkem teavet küpsiste kohta, külastage aboutcookies.org. Sellel veebisaidil võite leida põhjalikku, sõltumatut teavet selle kohta, kuidas küpsiseid brauseri seadetest keelata ja kuidas eemaldada küpsiseid, mis on juba teie arvutis. Mobiiltelefonist küpsiste eemaldamiseks peaksite leidma selle teabe oma telefoni kasutusjuhendist.